Tour de RIO na zakończenie Rowerowego Pomorza

Tour de RIO na zakończenie Rowerowego Pomorza

Już 4 maja 2019 r. w oddalonym kilkanaście kilometrów od Kwidzyna malowniczym Ryjewie odbędzie się spotkanie keszerskie promujące otwarcie GeoŚcieżki „Rio Tour”!

Bedzie to też ostatnie z trzech spotkań promujących otwarcie jednego z największych projektów w serwisie opencaching.pl ostatnich latach.

Projekt „Rowerowe Pomorze” to szlak łączący większość regionów w województwie pomorskim trasami rowerowymi, na których zostaną umieszczone skrzynki geocache.

Pierwsza trasa zostanie uruchomiona 1 maja – będzie to odcinek od Bytowa, przez Chojnice do Czarnej Wody. Planowane jest tu także spotkanie keszerskie.

Kolejny odcinek ze Starogardu Gdańskiego do Tczewa uruchomiony zostanie 2 maja. Tego dnia odbędzie się Starogardzie Gdańskim event towarzyszący https://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP8X6C

Trzeci odcinek, tzw. trójmiejski to trasa z Władysławowa, przez Wejherowo i Gdańsk do Tczewa. Premiera trasy 3 maja.

Ostatni odcinek z Tczewa do Kwidzyna zostanie uruchomiony 4 maja. Tego dnia odbędzie się w Ryjewie ostatnie spotkanie keszerskie https://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP8Y7A

Na deser niespodzianka: 5 maja w Kwidzynie odpalony zostanie odcinek specjalny dla koneserów geocachingu i kolei wąskotorowej.

Wszystkich miłośników geocachingu, rowerowych wycieczek, mieszkańców i fanów pomorza serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Będzie okazja do poznania Ryjewa i regionu, ciekawych ludzi z pasją i spędzenia wyjątkowej „majówki 2019”!