OpenKwidzyn 2020

OpenKwidzyn 2020

Kochani, w normalnie funkcjonującej rzeczywistości to właśnie DZIŚ mieliśmy w planie podzielić się z Wami tegorocznymi planami realizacji projektu OpenKwidzyn.

Niestety jak wiadomo obecna sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa zmusza nas niejako do zmian i korygowania dotychczasowych planów. My jednak, wierząc w szybkie zwycięstwo nad wirusem, pracujemy nad tegorocznym projektem i układamy wstępny plan II Zlotu OpenKwidzyn w 2020.

Nasze plany na ten rok były równie ambitne, jak te ubiegłoroczne. Panująca na świecie epidemia stawia te plany pod znakiem zapytania, nieco w zawieszeniu. Na chwilę obecną tak naprawdę nikt nie wie kiedy się to skończy.

Nieoficjalnie możemy na chwilę obecną potwierdzić kilka ciekawostek, które przygotowujemy na rok 2020:

  • lipiec: otwarcie nowej GeoŚcieżki poświęconej 100 – leciu Plebiscytu na Powiślu,
  • lipiec/sierpień: II edycja OPENbocce, czyli nieoficjalne mistrzostwa keszerów w bocce na piasku,
  • 18-19 września: OpenKwidzyn Zlot 2020

Poza tym w planach na 2020 są także spotkania w malowniczym RIO (Ryjewo):

  • czerwiec: Tour de Rio (mamy wielką nadzieję, że sytuacja na to pozwoli, bowiem szykuje się bardzo ciekawe spotkanie keszerskie),
  • grudzień: lokalny finał Adwentowego Kalendarza Quizowego

Na chwilę obecną to tyle z naszej strony, trzymamy kciuki za to, aby ten kryzys szybko minął, a my spotkajmy się w Kwidzynie i Ryjewie na wszystkich zaplanowanych na ten rok „przystankach”. Trzymajcie się zdrowo. Do zobaczenia wkrótce!